נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

4 טיפים לשדרוג עיצוב הבית

רוצים יותר חיים בבית? שכללו את פלטת הצבעים

חלק גדול מאוד מהבתים בישראל, אולי רובם, צבוע בצבעי לבן או קרם אחידים, לכל רוחבם ואורכם. זה כמובן מתאים מאוד לאקלים שלנו ולאווירה הים-תיכונית, אבל אפשר להשתמש בצבע גם בתור אלמנט עיצובי ולא רק כרקע.

השתמשו בצבעים חיים, חמים, במקומות כמו פינת האוכל שלכם, כדי להפוך אותה למקום מעורר תיאבון. השתמשו בצבעים דומיננטיים כאשר אתם רוצים להדגיש פינה כלשהי בחדר המגורים שלכם או בכל חלק אחר של הבית שרוצים שיקבל יותר תשומת לב.

צבע יכול לא רק לשנות אווירה, אלא ממש להכניס לשימוש פינה או חלק נשכח בבית, שלא ראיתם קודם. נסו את זה!

התאימו את סגנון העיצוב לאופי החיים שלכם

אם יש לכם ילדים קטנים או צעירים, ותרו על עיצוב מינימליסטי בשחור-לבן וגווני אפור. זה לא ילך. למה? כי עיצוב כזה מתלכלך בקלות והוא לא מאפשר לחיות בתוכו, אם מדובר במשפחה צעירה. גווני אפור אינם מתאימים לילדים בכלל; הם צריכים יותר אור וצבע. השתמשו בהם בצורה זהירה, במקומות שמתאימים יותר או משמשים יותר את המבוגרים שבבית.

קחו בחשבון את דלתות הכניסה לבית ולחדרים

למראה דלת הכניסה יש משמעות גדולה ורבה ברושם הראשוני שמקבל מי שמבקר בבית שלכם. דלת כבדה או מפוארת מעידה על הכנסה גבוהה, אבל גם על ריחוק, והיא פחות מזמינה. דלת פשוטה, סטנדרטית, מתאימה יותר למשפחות מבוגרות. חפשו תמיד את מה שמאפיין אתכם ולא את חשבון הבנק שאתם רוצים שיחשבו שיש לכם.

בכל מה שקשור בדלתות פנים, הקפידו שהן תהיינה איכותיות ככל האפשר, מבודדות ושקטות בסגירה. החיים נעימים יותר אם יש שקט כשצריך אותו, במיוחד בשעות הערב והלילה.

דלתות בראשון לציון מוצאים רק באתר B144
 

התאימו גם את הרהיטים שלכם לסגנון החיים

ריהוט עור מעוצב הוא אולי יפה ויוקרתי, אבל מתאים למשפחה מבוגרת יחסית, בעיקר בסביבה עירונית. אם המשפחה שלכם צעירה, קחו קודם כל בחשבון שיקולים של עמידות בדים וכן שיקולים של אפשרות ניקוי או החלפת ריפודים.

במיוחד במשפחות צעירות, הקפידו על ריהוט יציב, כזה שמתאים לתנועות שהן לא תמיד זהירות או "מתחשבות", אלא מהירות ומפתיעות. ריהוט כזה לא רק שיהיה בטוח יותר, אלא גם ישמש אתכם לאורך זמן.