נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

פרקטים

בשנים האחרונים הפך הפרקט מכזה המשמש במשרדים בלבד, אל כזה המתאים לכל בית ומביא איתו איכות ויוקרה. הפרקט הופך את מראה הבית למעוצב יותר ומשדר חמימות. מה שגרם להפיכתו של הפרקט לפופולארי יותר הוא העובדה שכיום תחזוקת הפרקט קלה יותר ואין חשש מכתמים העלולים לדבוק בו ללא יכולת הסרה.

כיום פרקטים עשויים גרניט פורצלן או קרמיקה במראה עץ אמיתי - אך בשונה מעץ, קלים לניקוי ותחזוקה.

אנחנו במרכז הקרמיקה מיכאל רחמים מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון ההיצע הגדול שבאמתחתנו, וכמובן לקבל הסבר והכוונה על הפרקט המתאים לכם ביותר.

פרקטים – במה כדאי לבחור?

רכישה של פרקטים זה משהו שצריך לדעת איך לעשות. הם יכולים להגיע באינספור דגמים שונים, בעיצובים משתנים ומחומרים שיכולים להיות איכותיים יותר ופחות. בכל אופן, לקראת בחירה שלכם ברכישה של פרקטים, עליכם להחליט האם אתם רוצים לקנות כאלה שעשויים מעץ או למינציה. לאורך המאמר נעבור על ההבדלים שבין השניים, כך שאתם תוכלו לראות בצורה הרבה יותר ברורה מהי ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם.

לקנות פרקט – כך תבחרו בפרקט המתאים

אם אתם תלכו על אפשרות של רכישת פרקט מעץ, אתם תוכלו לראות שזה משהו שיהיה הרבה יותר טוב בשבילכם, שכן פרקטים שעשויים מעץ נחשבים לכאלה שהם פשוט הרבה יותר איכותיים ומסוגלים להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, וזאת בהנחה ושומרים עליהם כמו שצריך. אז אם אתם רוצים לקבל החלטה נבונה, פשוט תקנו פרקט שמיוצר על ידי חברה מובילה ומיוצרים מעץ.
כיום אפשר למצוא בחנויות השונות גם פרקט שעשוי מלמינציה. זו אפשרות שעשויה להתאים לכם אם אתם רוצים לא לבזבז יותר מידי זמן על תחזוקה שוטפת של הפרקט. כך אתם גם לא תצטרכו לדאוג יותר מידי ממצב שבו הפרקט שלכם יורטב. אנו סבורים שזה משהו שעשוי לגרום לכם להיות הרבה יותר שבעי רצון עם ההחלטה שלכם. תעשו זאת ותהיו שלמים עם ההחלטה שלכם.

למה כדאי לכם לקנות פרקט?

לא בטוחים מדוע כדאי לכם לקנות פרקט? ובכן, ניתן לומר שתחושת החמימות שפרקט יכול להביא, ביחד עם השדרוג העיצובי המרשים, זה משהו שאתם פשוט חייבים לקחת בחשבון. אין לנו ספק בכלל שאתם רוצים להיות מרוצים מההחלטה שלכם מעל ומעבר.
לעצב את הבית שלכם זה משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם בלבד, ובאותה מידה אתם גם יכולים לעשות זאת בעזרת מעצב פנים שיוכל לעזור לכם. אם אתם לא בטוחים לגבי ההחלטה שלכם, וחשוב לכם לראות איך אתם הופכים את הבית שלכם לכזה שמעוצב בצורה מרשימה ככל שניתן, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להפסיק לנסות לעשות הכל בעצמכם.

מתייעצים עם מקצוענים לתוצאות הטובות ביותר

חשוב לכם לראות איך התקנת הפרקט בבית שלכם נעשית בצורה המקצועית ביותר? כל שנדרש מכם לעשות זה להתייעץ עם מומחים שידעו לעזור לכם. זה משהו שעשוי לגרום לכם להיות הרבה יותר שלמים עם ההחלטה שלכם בסופו של דבר. אנו בטוחים שאתם רוצים להגיע לתוצאות עיצוב אופטימליות, וזה משהו שיהיה לכם קשה להגיע אליו ללא עזרה מאיש מקצוע שמבין עניין בתחחום הזה.
תחשבו שאם אתם רוצים לראות איך הבית שלכם הופך למקום הרבה יותר מרשים וכזה שאתם יכולים ליהנות מהשהייה בו, אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא שאתם פונים לגורם הנכון. אז קדימה, תתחילו לחשוב מה אתם רוצים לעשות בכלל.