נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

כל הטיפים על בחירת כיור לאמבטיה

05/09/2018

התחדשות בבית חדש או בעת שיפוץ מאסיבי של חדרי האמבטיה, פותחת אין ספור אפשרויות לכלים סניטריים חדשים . מכיוון שברוב המקרים אדם עובר דירה או משפץ, אחת לכמה שנים, הוא נחשף בתהליך הרכישה לעולם חדש של סוגי כיורים לאמבטיה שלא ידע על קיומם.

 


אביזרים לאמבטיה

04/07/2018

אביזרים לאמבטיה

כאשר מחפשים אביזרים לחדר הרחצה, בין אם במסגרת שיפוץ או בניית הבית, חשוב תחילה להגדיר את הצרכים: מי אמור להשתמש בהם? את מי צפוי חדר האמבטיה לשמש? האם זה יהיה חדר הרחצה של הילדים, של ההורים או אולי של האורחים? לכל אחד צרכים אחרים, כאלה שיוכלו לענות עליהם סוג שונה של אביזרים.


מטבח פרובנס

16/06/2018

מטבח פרובנס

בכדי לבצע רכישה של מטבח פרובנס אשר יוכל לענות על הציפיות שלכם ובצורה הטובה ביותר שישנה כל אחד מכם יהיה חייב לוודא כי הוא ניגש אל עניין הרכישה וזאת כאשר הוא פועל ובצורה מקיפה לשם מציאת המטבח אשר יענה על צרכיו....


מוצרי אמבטיה

21/06/2017

מוצרי אמבטיה

חדר האמבטיה הוא חדר שבו אנו מבלים חלק לא מבוטל מזמנינו. זהו חדר שבו אנו נמצאים עם עצמינו בזמן איכות אישי, ולכן אנשים רבים משקיעים זמן ומאמץ בעיצוב של חדרי אמבטיה מיוחדים, בעיצובים אישיים אשר מתאימים לטעם האישי של כל אחד. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של מוצרי אמבטיה מעוצבים וייחודיים, המתאימים לכל סגנון של אמבטיה שבו תבחרו.


אסלות תלויות מומלצות

אסלות תלויות מומלצות

דעו לכם כי ניתן למצוא היום לא מעט אופציות שונות וזאת כאשר מחפשים אחר אסלות תלויות. לאור זאת יהיה מומלץ שתפעלו בחוכמה ותוודאו כי אתם עושים כל שניתן וזאת על מנת שתוכלו למצוא אסלה שעיצובה יענה על הציפיות שלכם ואף הרבה מעבר לכך. יתר על דעו לכם כי יהיה ניתן למצוא אסלות במגוון גדלים וכאלה שעשויות ממגוון רחב למדי של חומרים שונים..


אסלות במבצע

05/11/2017

אסלות במבצע

מעוניינים לרכוש אסלות חדשות לביתכם ותהיו מעוניינים שיהיה מדובר בכאלה אשר תוכלנה להשתלב ובצורה הטובה ביותר שקיימת? דעו לכם כי תוכלו למצוא מבוקשכם בעניין וזאת בקלות יוצאת דופן...


קרמיקה

30/10/2017

קרמיקה

דעו לכם כי קרמיקה איכותית תוכל להפוך את הבית שלכם לכזה אשר יהיה הרבה יותר נעים לחיות בו. לאור זאת יהיה מומלץ לכל אחד מכם לקחת את הדבר לתשומת לבו וזאת כאשר אתם מוודאים כי אתם מבצעים את הבחירה החכמה ביותר בכל הנוגע לדבר...


כיור איכותי למטבח

10/08/2017

כיור למטבח

כיור למטבח מהווה את אחד הפריטים החשובים והשימושיים ביותר הקיימים במטבח. אין מטבח בלי כיור, כמובן, ולכן כדאי מאד להשקיע בבחירה של כיור למטבח, שיהיה איכותי, נוח לשימוש וכמובן מעוצב ויפה. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של כיורים למטבח, בעיצובים מגוונים, ממבחר החברות הטובות ביותר בשוק.


אביזרי מקלחת

16/07/2017

אביזרי מקלחת

אביזרי מקלחת הם כל אותם פריטים קטנים אשר הופכים את המקלחת לנוחה יותר, מעוצבת יותר ויפה יותר. אביזרי מקלחת יכולים להיות, למשל, מעמד לסבונים למקלחת, ידית למגבות, מחזיקים מעוצבים למברשות אסלה או חומרי ניקוי אחרים, מעקות ביטחון מעוצבים, ראשי טוש מעוצבים וייחודיים למקלחת, ועוד.


ארון מקלחת

1/05/2017

ארון מקלחת

כל חדר אמבטיה ומקלחת זקוק לארון מקלחת איכותי, אשר ישמש לאחסון של כל המוצרים אשר באים לידי שימוש בחדר האמבטיה – סבונים, ספוגים, קרמים, מברשות שיניים ועוד עשרות חפצים ומוצרים. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של ארונות, אשר מהווים מוצר שימושי ועיצובי כאחד.


ברז למטבח

9/04/2017

ברז למטבח

חלק משמעותי וחשוב במיוחד מתכנון ובנייה של מטבח, הוא הברז למטבח. ברז מטבח מאפשר את כל הפעולות הנדרשות במטבח – מילוי סירים ובקבוקים, שטיפה כלים ומה לא? מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של ברזים המיועדים למטבח, עם מבחר עיצובים מרהיבים ושימושיים במיוחד.


כיצד חומרי בניין איכותיים משפעים על איכות הבית שאנו בונים

19/02/2017

חומרי בניין איכותיים

בנייה מתבצעת עם חומרים ייחודיים שאמורים לעמוד בתווי תקן מחמירים מבחינת עמידות, בקרת איכות ובטיחות. החומרים משפיעים באופן ישיר על איכות הבית שאנו בונים ועל תחושת הביטחון שלנו. במאמר הבא נסביר מה הקשר בין איכות הבנייה לחומרים ונביא טיפים לבחירת חומרים מוצלחת


מה הקשר בין חדר האמבטיה לאיכות החיים שלנו.