נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

כלים סניטריים לאמבטיה

כלים סניטרים לחדר האמבטיה - רק במיכאל מרכז הקרמיקה!

עיצוב של חדר אמבטיה הוא אחד מן הנושאים המעניינים והמגוונים ביותר בעיצוב הבית. באופן כללי, המוצרים שצריכים להיות בחדרי האמבטיה קבועים, פחות או יותר, אולם מגוון העיצובים בתחום זה הוא עצום, כך שכל חדר אמבטיה נראה שונה לחלוטין מאחרים. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של כלים סניטריים לאמבטיה, באיכות גבוהה ובמגוון עיצובים, אשר יאפשרו לכם לעצב לעצמכם חדר אמבטיה בדיוק כמו שאתם חולמים. כל חדר אמבטיה כולל מספר פריטים קבועים יותר או פחות, אשר הופכים את חדר האמבטיה למה שהוא.

אלה הם, למעשה, כלים סניטרים מעוצבים לאמבטיה. ומה הם כוללים, למשל, את הכיורים השונים באמבטיה, אסלות, אמבטיות, מקלחונים וכדומה. אצל מיכאל מרכז הקרמיקה, תמצאו מגוון עצום של כלים סניטריים לחדר האמבטיה, אשר יתאימו לכל עיצוב של חדר אמבטיה שבו תהיו מעוניינים. פנו עוד היום למיכאל מרכז הקרמיקה, ותמצאו מגוון רחב של כלים סניטריים ממגוון החברות המקצועיות ביותר ובמבחר עיצובים מרהיבים.

כשמחפשים כלים סניטריים לחדר האמבטיה

בבואכם לשדרג או לרכוש כלים חדשים לאמבטיה, הרשו לנו להמליץ לכם כמה טיפים חשובים בוודאי ישפרו את ריכות החיים שלכם באחד החדרים החשובים ביותר בבית.

קחו לדוגמא ברז. טריוויאלי, נכון? מה כבר חשוב לדעת או לשים לב לגבי ברז, הם כולם פחות או יותר אותו הדבר, לא? אז זהו, ממש לא. אתם יכולים למצוא ברז במגוון גדלים, צורות ואופנים. ברז בגובה מסוים, למשל, ישפיע על הרדיוס אליו מגיעים המים הזורמים. ברז בצורה מסוימת, ישפיע על כמות זרם המים, וכן הלאה.

חשוב שתשימו לב שאתם מתכננים כהלכה את מיקום הברז, אם בכיור ואם באמבטיה / במקלחת. בר שאינו ממוקם כהלכה, יגרום לכם סבל רב כיוון שאינו מסונכרן עם הכיור או שאר הכלים הסניטריים (לדוגמא ברז גבוה מדי או נמוך מדי).

חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בבואנו לרכוש את הכלים החדשים, כדי לוודא התאמה מושלמת לתנאים. תתפלאו לגלות במהלך החיפושים שלכם ברזים מהממים, יפהפיים ומתוכננים בצורה חכמה ביותר, מה שיכול לשדרג את החיים שלכם בחדר האמבטיה, לאורך שנים.

עוד חשוב לעשות סקר שוק מבחינת מחירים ולבדוק במספר מקומות את הדגם או הסגנון של הברז שבחרתם. אל תתפתו לרכוש במקום שאינו מספק לכם ייעוץ וסיוע, כיוון שמדובר ביותר מסתם ברז.

מיכאל מרכז הקרמיקה

מרכז הקרמיקה שלנו קיים כבר למעלה מ-35 שנה, ומשרת נאמנה אינספור לקוחות. ההתמחות שלנו במוצרי קרמיקה לבית מבטיחה לכל לקוח ולקוח שלנו, לקבל את השירות הטוב ביותר מהרגע הראשון וגם הרבה אחרי שהמוצר כבר אצלכם בבית, ויש לכם שאלה או הצעה. אנו מאמינים שהבית שלנו הוא המקום האהוב עלינו, וחשוב ביותר שנרגיש במקום הזה הכי טוב שאפשר. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות נתינת תשומת לב לפרטים הקטנים, הלא הם הפרטים הגדולים. הייתם פעם בבית או בצימר בו היה כיור מטבח ממש "תקוע"? או לחילופן, ברז מטבח גדול, יפה, נוח לשימוש? הפרטים הקטנים האלו הם מה שבסופו של דבר מייצרים את התחושה של הגימור המקצועי של הבית. התחושה הו חשובה מאין כמוה, ואנו מומחים בייעוץ והכוונה לקראת מה שמתאים לכם בביתכם, במשרדכם, במרחב אותו אתם מבקשים לפתח ולטפח. נשמח לייעץ לכם ולענות על שאלותיכם בתחומים שונים כגון חומרי גלם, גדלים ומידות, מיקום הכלים, ועוד.