נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

כיורים מונחים

רק אצלנו במיכאל מרכז הקרמיקה תמצאו כיורים איכותיים!

הכיורים מונחים אשר משמשים אותנו בחדרי האמבטיה, הן בבית והן במקומות ציבוריים, הם חלק חשוב מאד מכל חדר אמבטיה. אנו משתמשים בכיורים אלה לעיתים קרובות מאד, ולכן אנשים רבים משקיעים בעיצובים ייחודיים של הכיורים, על מנת ליהנות במהלך היום ממראה נאה של חדר האמבטיה. כיורים מעוצבים מונחים הם סגנון עיצוב ייחודי ומעניין של כיורים. מיכאל כלים סניטריים מציע מגוון רחב של כיורים מעוצבים מונחים, אשר מתאימים לבתים פרטיים כמו גם למקומות ציבוריים.

כיורים מונחים עיצובים מה זה?


כפי שנרמז בשמם, הם כיורים מונחים אשר כביכול מונחים על משטח השיש. כיורים בסגנון מונחים אינם נמוכים מגובה השיש, כמו מרבית הכיורים, אלא להיפך – בולטים ממנו כלפי מעלה. היתרון של כיור מונח הוא בעיקר יתרון עיצובי –כיורים אלו הם בעלי מראה ייחודי ונאה במיוחד. כדאי לשקול היטב לפני רכישה של כיור מונח, מכיוון שהוא פרקטי פחות מכיורים רגילים. אולם למקומות ציבוריים, או אם אתם אוהבים מאד לטפח את החדר האמבטיה, כיורים לאמבטיה בעיצוב מונח יהיו פנינה עיצובית אמיתית באמבטיה.

אם אתם חושבים לרכוש כיור מונח לחדר האמבטיה שלכם, הרי שחשוב מאד להיערך לכך כמו שצריך. כלומר, למדוד את השטח המיועד לכיור, לבדוק האם הכיור המונח "יושב" בהרמוניה ובאיזון, ומשתלב עם הסביבה הכללית. אולי תגלו שכן, אולי תגלו שאתם מאד אוהבים כיור מונח אבל שהוא ממש לא משתלב עם הסביבה של חדר האמבטיה שלכם, בשל מידות לא מתאימות? חשוב מאד להתייעץ עם איש מקצוע.

עיצובים של כיורים

הכיורים מגיעים במגוון רחב של עיצובים ייחודיים. כיוון שמדובר ברעיון ייחודי, אפשרויות העיצוב הן כמעט בלתי מוגבלות. ניתן למצוא כיורים מונחים מעוצבים מונחים עגולים, מרובעים או בצורות מעניינות כמו אליפסה וכדומה. ניתן למצוא כיורי רחצה מונחים בשלל צבעים, החל מהלבן הקלאסי ועד לשילובי צבעים נועזים, כמו שחור, אדום וכדומה. ישנה גם אפשרות ליצור כיורי רחצה  מונחים אשר משתלבים עם השיש באופן שבחלק אחד הם מונחים על השיש, ובחלק אחר הם נמוכים ממנו.

מיכאל מרכז הקרמיקה

מיכאל מרכז הקרמיקה מציע בגלריה שלו מגוון רחב במיוחד של כיורי רחצה מונחים, בעיצובים מגוונים ובמבחר צבעים ודוגמאות. אצל מיכאל מרכז הקרמיקה וכלים סניטריים תקבלו שירות מקצועי וליווי אישי בבחירת הכיור, וכמובן תוכלו לרכוש כיורי רחצה מונחים מן החברות האיכותיות ביותר המוכרות בשוק, במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

מחפשים כיורים מונחים מעוצבים? פנו עוד היום למיכאל מרכז הקרמיקה, ותיהנו מן המגוון העצום של העיצובים המרהיבים, כמו גם מן השירות המסור והמקצועי. נשמח לסייע לכם למצוא את הכיור שמתאים לכם, עשוי מחומרי הגלם שמתאימים לכם, בצבעים שאתם אוהבים, ובגימור המדוייק. אנו מזמינים אתכם להתייעץ עימנו ולקבל מאיתנו את כל המידע הדרוש באיכות ובמקצועיות.