נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

כיורים לאמבטיה

חדרי אמבטיה מכילים מוצרים שונים, קבועים פחות או יותר – אסלות, ארונות, אמבטיות, מקלחונים וכדומה. אולם הפריטים שהם, אולי, השימושיים ביותר באמבטיה הם הכיורים. אנו משתמשים בכיורים אלה פעמים רבות מאד במהלך היום, ולכן מומלץ במיוחד להשקיע בכיורים איכותיים, יפים ונוחים. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של כיורי אמבטיה במבחר עיצובים, כולם מן החברות האיכותיות ביותר.

כיורי האמבטיה הן אולי המוצר השימושי ביותר בבית. אנו מגיעים אל חדר האמבטיה עשרות פעמים ביום על מנת להשתמש בכיור – לרחיצת ידיים, לצחצוח שיניים, לשטיפת פנים ולעוד עשרות שימושים דומים. לכן, חשוב מאד לדאוג שכיורי האמבטיה יהיו נוחים לשימוש. ישנם מגוון סוגים של כיורים מעוצבים לאמבטיה, במבחר גדלים. כמובן, ככל שהכיור גדול יותר, כך הוא יהיה נוח יותר, אולם בדרך כלל ישנה מגבלת גודל על הכיור בגלל הגודל של חדר האמבטיה. בנוסף, מומלץ מאד להשאיר שטח רחב מספיק לשיש, אשר משמש למוצרים נלווים שונים כמו סבון ומברשות שיניים ומוסיף נוחות וגם יופי לחדר האמבטיה.

עיצובים של כיורים לאמבטיה

אצלנו תמצאו אפשרויות רבות. ראשית עליכם לבחור מה חומר הגלם שממנו עשוי הכיור. ישנם כיורי אקרילי, כיורי זכוכית, גרניט ושיש. עליכם לקחת בחשבון גם את סוגיית ההתקנה, כיור בהתקנה שטוחה? כיור מונח עם התקנה בולטת? דפנות מעוגלות? מראה מודרני או קלאסי? יכול להיות ששאלות אלו לא עלו בדעתכם כשחשבתם לראשונה לרכוש כיור, וזו בדיוק הסיבה שאנחנו פה בשבילכם. באמצעות שיחה נעימה וכמה שאלות שנשאל אתכם, נוכל לעזור לכם לגלות מה הכיור המועדף עליכם, מה חומר הגלם, הסגנון, הצבע, מה התקציב שיש לכם להשקיע בדבר. אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ונאמנות, של אנשי המקצוע הטובים ביותר, והמנוסים ביותר!

כיורי האמבטיה מגיעים במגוון רחב מאד של עיצובים מגוונים ומעניינים. בניגוד לכיור המטבח, אשר חייב להיות פרקטי לרחיצת כלים סניטריים וכדומה, בכיורים לאמבטיה ניתן לגוון יותר בסגנונות העיצוב. ישנם, למשל, כיורים מעוצבים לאמבטיה המונחים על השיש, ולא נמוכים ממנו – מה שיוצר מראה ייחודי ומעניין לכיור עצמו ולחדר האמבטיה כולו. כיורים מעוצבים לאמבטיה מגיעים גם במגוון צורות – מרובעים, עגולים, אליפטיים ואפילו בצורות מופשטות מעניינות המשתלבות בעיצובים מגוונים של חדרי האמבטיה.

מיכאל מרכז הקרמיקה – כיורים לאמבטיה בעיצובים יפהפיים!

מיכאל מרכז הקרמיקה מזמין אתכם להגיע לגלריה הגדולה והמפוארת שלו, וליהנות מתצוגה מרהיבה של עשרות כיורי אמבטיה בדגמים מגוונים ממיטב החברות האיכותיות ביותר הקיימות בשוק. עם מיכאל מרכז הקרמיקה, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר, את הכיורים האיכותיים והיפים ביותר, נוסף על חוויית קנייה ייחודית ומהנה במיוחד.