נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

ברז למטבח

מגוון איכותי של ברזים מעוצבים למטבח – רק במיכאל מרכז הקרמיקה!

חלק משמעותי וחשוב במיוחד מתכנון ובנייה של מטבח, הוא הברז למטבח. ברז מטבח מאפשר את כל הפעולות הנדרשות במטבח – מילוי סירים ובקבוקים, שטיפה כלים ומה לא. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של ברזים המיועדים למטבח, עם מבחר עיצובים מרהיבים ושימושיים במיוחד. ברז מטבח מעוצב ברז מטבח הוא אחד המוצרים השימושיים והחשובים ביותר שיש לבחור כאשר ניגשים לרכוש מטבח חדש. ברז למטבח משמש אותנו פעמים רבות, לכל הפעולות הדורשות מים במטבח, מבישול ועד רחצה. ברז מעוצב למטבח צריך להיות נוח, פרקטי וגם מעוצב. הנוחות והפרקטיקה חשובים מאד, מכיוון שאנו נמצאים במטבח זמן רב מאד במהלך היום, ומשתמשים בברזים לעיתים תכופות במיוחד – לא מומלץ להשתמש בתדירות כה גבוהה במוצר שאינו נוח לשימוש. לכן חשוב מאד לבחור ברז למטבח שיהיה נוח ושימושי. העיצוב של ברזים למטבח חשוב מאד גם הוא, לתחושה הטובה והנעימה במטבח, אשר מעניקה חשק לעבוד בו.

סוגי ברזים למטבח

ישנם סוגים רבים מאד של ברזים המיועדים למטבח. ברזים למטבח יכולים לצאת מן הקיר שמעל לכיור, או מן השיש והכיור עצמו. במרבית המקרים ברזי המטבח יוצאים מן השיש, בעיקר משום שברז שיוצא מן הקיר צריך להיות מתוכנן באופן מדויק עוד בשלב בניית הקירות של הבית. בנוסף, אנשים רבים מעדיפים לרכוש ברז נשלף למטבח, וברזים נשלפים חייבים לצאת מן השיש ולא מן הקיר. ברז מטבח עשוי להגיע בעשרות סגנונות עיצוביים שונים, וכל שנותר לכם לעשות, הוא לבחור את העיצוב והסגנון האהוב עליכם.

איך תדעו מה מתאים לכם?

ישנם כמה משתנים שיש לקחת בחשבון כאשר אנו מבקשים לרכוש ברז חדש למטבח.

ברז למטבחראשית, חשוב לנו שהברז ישמש אותנו וגם ייראה טוב, במקביל, נכון? איך עושים את זה? התשובה פשוטה, מתמקדים במה שיותר חשוב לנו. אם למשל עברתם בית עכשיו והשקעתם במטבח חדש ומפואר, ורק נשארו לכם פינישים אחרונים כגון ברז, חשוב מאד שהברז יהיה תואם לשאר המטבח מבחינת הסגנון, הצבע, חומר הגלם, המראה, וכו'.

אם אתם ממוקדים על ברז בלבד, כי זה מה שחשוב לכם ובכלל לא חידשתם את המטבח לאחרונה, נמליץ לכם על ברזים פונקציונאליים ביותר שיכולים להשתלב עם כל מטבח. עיקר הקסם של הברזים האלו הוא הפונקציונאליות שלהם, הם לרוב גדולים, בולטים, חזקים, נוחים, מאפשרים זרימה רבה וטובה של מים. בקיצור – תענוג לכל מי שאוהב את המטבח!

חשוב לציין כי אין הכרח לבחור בין יופי לאופי פה.. ישנם ברזים מצוינים שגם מעוצבים היטב, וההיפך. המיקוד הוא בה שנוח לכם, ומה שאתם מחפשים.

מיכאל מרכז הקרמיקה

מחפשים ברזים מעוצבים למטבח? פנו עוד היום למיכאל מרכז הקרמיקה, ותיהנו מן המבחר העצום הקיים במקום, ומן השירות המקצועי והאדיב אשר יסייע לכם לבחור ברזים זול למטבח מושלם.

מיכאל מרכז הקרמיקה וכלים סניטריים מציע לכם עשרות סוגים של ברזים למטבח, מהם תוכלו לבחור את הברז המתאים לכם בצורה נוחה ומהנה במיוחד – באמצעות סיור בגלריית הענק של מיכאל מרכז הקרמיקה וכלים סניטריים. בגלריה תוכלו למצוא לא רק ברז מטבח, אלא עשרות מוצרים אחרים למטבח ולאמבטיה, כולם מעוצבים ואיכותיים במיוחד. אנו מזמינים אתכם לשדרג לעצמכם את הבית ואת המטבח בהשקעה לא גדולה בכלל, ושיש בה המון יתרונות לבית ולבני הבית. לא בטוחים כיצד ברז אחד יכול לעשות את ההבדל? בואו ותיווכחו בעצמכם.