נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

ברז אמבטיה

קונים רק במיכאל מרכז הקרמיקה!

ברזים לאמבטיה אינם מקבלים תשומת לב מיוחדת אצל רוב האנשים. אולם בחירה מושכלת של ברז אמבטיה תהפוך את השימוש בכיור האמבטיה ובאמבטיה עצמה לנוחה ונעימה במיוחד, ותוסיף את ההשלמה האחרונה למראה מושלם  ומעוצב של חדר האמבטיה. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון של ברזי אמבטיה, מסוגים ומעיצובים שונים, כולם איכותיים ומן החברות הטובות ביותר.

ברז אמבטיה – מה חשוב לבדוק

ברזי אמבטיה הם מוצרים שימושיים מאד, אשר משמשים אותנו פעמים רבות במהלך היום. כדאי להבדיל בין ברז אמבטיה המיועד לאמבטיה עצמה, ובין ברז לאמבטיה המיועד לכיור האמבטיה. ההבדלים משמעותיים, בעיקר בגלל הפונקציות הנדרשות השונות, סוג העיצוב וגם סוג הברז הרצוי. ישנם סוגים רבים מאד של ברזים מעוצבים לאמבטיה. ניתן  למצוא הברז לאמבטיה עם ידית אחת או שתי ידיות (למים חמים וקרים). ברזים לאמבטיה עצמה ניתן למצוא גם עם שלש ידיות, כאשר האמצעית משמשת להזרמה של מים פושרים. חשוב לבחור ברז לאמבטיה שיהיה פרקטי ונוח לשימוש, שכן הוא אמור לשמש אותנו פעמים רבות מאד, ולא כדאי להיתקע עם ברז שאינו נוח.

ברזים בעיצובים שונים לאמבטיה

ברז אמבטיה צריך להיות לא  רק נוח, אלא גם מעוצב ונאה, בעיצוב שישתלב היטב עם העיצוב הכללי של חדר האמבטיה. סגנונות העיצוב של חדרי אמבטיה הם מגוונים במיוחד, מה שמעניק יד חופשית למדי בכל הקשור לכליםסניטריים בעיצובים שונים ולמוצרים שבחדר האמבטיה. ברזים לאמבטיה אינם יוצאים מן הכלל, וניתן לבחור בברזים  בעיצובים מגוונים, החל מעיצובים קלאסיים פשוטים ועד לעיצובים יצירתיים ולגימיקים מעניינים, כמו ברזים אלקטרוניים, ברזים מאירים וכדומה.

איך תבחרו ברז לאמבטיה?

יש שתי דרכים עיקריות לבחירת הברז שמתאים לכם: על פי עיצוב ועל פי שימוש. בחירת ברז על פי עיצוב משמעה שעיקר הבחירה נעשית על פי מראה הברז והתאמתו למרחב חדר האמבטיה שלכם. בחירת ברז על פי שימוש משמעה שעיקר הבחירה נעשית על פי השימוש של הברז ומידת הפונקציונאליות שלו. מה מתאים לכם? אנו מציעים לשלב בין השניים, אך ראשית נסקור את שתי האפשרויות.

אם יש ילדים צעירים בבית, סביר להניח כי לא תרצו לבחור בברז גדול, מעוצב, עם פתח מים גדול. זה יכול להיות כבד ומסורבל לילדים, וגם מבזבז מים לחינם. ברז בולט יכול גם לגרום לפציעה של הילדים, לכן חשוב לשים לב לנושא זה ולבחור ברז שמתאים לכל תושבי הבית.

אם נושא העיצוב לא כ"כ משנה לכם, וחשוב לכם שהברז יהיה "תותח", שימושי, בעל חוויית שימוש מקצועית, הרי שאנו יכולים להציע לכם ברזים איכותיים ביותר, שישנו לגמרי את כל חוויית השהייה שלכם בחדר האמבטיה. איך זה יכול להיות? מוזמנים לבקר אותנו ולהיווכח בעצמכם. לקוחותינו המרוצים מספרים כי גם הם לא האמינו שברז אחד יכול לעשות את העבודה ולשנות את ההרגשה, אבל זה באמת כך!

מיכאל מרכז הקרמיקה

מחפשים ברזים בעיצובים שונים לאמבטיה? פנו כבר עכשיו למיכאל מרכז הקרמיקה, ותיהנו ממגוון סוגים ועיצובים של ברזי אמבטיה, ממחירים נוחים ומשירות מקצועי ומסור לכל אורך הדרך.

מיכאל מרכז הקרמיקה מזמין אתכם לסיור בגלריה המפוארת שלנו, כדי שתוכלו ליהנות ממגוון הברזים האיכותיים והמעוצבים הקיימים במקום, ולבחור את הברז שיתאים בדיוק לחדר האמבטיה שלכם ולסגנון האהוב עליכם. מיכאל מרכז הקרמיקה מעניק לכם שירות מקצועי וליווי אישי לכל אורך הדרך.