נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

ארון מקלחת

ארון מעוצב ואיכותי למקלחת – רק במיכאל מרכז הקרמיקה!

כל חדר אמבטיה ומקלחת זקוק לארון מקלחת איכותי, אשר ישמש לאחסון של כל המוצרים אשר באים לידי שימוש בחדר האמבטיה – סבונים, ספוגים, קרמים, מברשות שיניים, קוסמטיקה, כלי ניקיון, מגבות ועוד עשרות חפצים ומוצרים. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של ארונות לאמבטיה, אשר מהווים מוצר שימושי ועיצובי כאחד.

ארון למקלחת הוא מוצר חובה

ארון מקלחת

ארון למקלחת הוא פריט שימושי, והוא מוצר חובה בכל חדר אמבטיה. כל חדר אמבטיה זקוק למקום אחסון כלשהו, קטן או גדול, בדרך כלל גדול, על מנת להניח בתוכו את כל אותם מוצרי היגיינה וטיפוח שבהם אנו עושים שימוש בחדר האמבטיה. בנוסף להם חלקנו גם מעדיפים לאחסן בארון גם מוצרי ניקיון, מגבות, נייר טואלט ועוד. לא תמיד אנו מודעים לכל המקום שנדרש לצורך כך, נכון?
ארון מקלחת איכותי משמש בדיוק למטרות אלו. מומלץ לבחור בארון למקלחת גדול ככל שגודל החדר מאפשר, משום שישנם פריטים רבים מאד שמקומם באמבטיה, וארון במקלחת גדול יאפשר אחסון נוח ושימושי שלהם. כמובן, חשוב לדאוג לרכוש ארון למקלחת איכותי, אשר לא יינזק מן הלחות שבחדר האמבטיה ואשר יחזיק מעמד לאורך זמן.

ארון מקלחת מעוצב

בנוסף לפרקטיקה, ארון למקלחת צריך גם להיות מותאם בעיצוב שלו לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה. ישנם סוגים רבים ומגוונים מאד של ארונות מקלחת, כך שניתן להתאים ארון מעוצב לכל סגנון עיצובי של חדר אמבטיה. ניתן למצוא ארונות מקלחת ממגוון חומרים, החל מעץ ועד לזכוכית, מתכת ועוד. כדאי מאד להתאים את העיצוב של הארון לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה. לעיתים ניתן ליצור את ההתאמה באמצעים כמו ידיות תואמות, צבעים אחידים, חומרים זהים או דומים, ועוד.


אתם מוזמנים לבחור בין ארון רגיל לארון תלוי לארון בקיר. הארון הרגיל הוא זה שממוקם בדרך כלל מתחת לכיור. היתרון שלו הוא בכך שלא תופס מקום, כי גם ככה המקום שמתחת לכיור אינו מנוצל למשהו מיוחד. החסרון הוא שלא מדובר בשטח גדול.
אם אתם זקוקים לארון עם שטח גדול יותר, אנו ממליצים על רון עומד או ארון בקיר. בחלק מהבתים יש ארון מובנה בתוך הקיר, וזה פנטסטי מבחינת שטח האחסון, אם לא כך – מוזמנים לשאול אותנו על היתרונות הרבים של ארון תלוי כפתרון אחסון מעולה וגם נותן פתרון טוב אם יש ילדים קטנים בבית.

מיכאל מרכז הקרמיקה

מחפשים ארון מעוצב ואיכותי למקלחת? פנו כבר עכשיו למיכאל מרכז הקרמיקה, ותיהנו ממגוון ארונות מעוצבים ואיכותיים, ממבחר החברות הטובות ביותר בשוק, וכמובן משירות מקצועי ואדיב בכל שלב.

מיכאל מרכז הקרמיקה מציג גלרייה גדולה במיוחד של מוצרים איכותיים בתחום של קרמיקה למטבח ולאמבטיה. אצל מיכאל מרכז הקרמיקה תמצאו מגוון ענק של ארונות מקלחת, מן החברות האיכותיות ביותר, ובמגוון עיצובים מרהיבים, אשר יעשירו את חדר האמבטיה שלכם. כאשר אתם רוכשים ארון מקלחת אצל מיכאל מרכז הקרמיקה, אתם יודעים שקיבלתם את המוצר הטוב ביותר. הצוות המקצועי והמיומן שלנו ממתין לכם על מנת להתאים עבורכם את הארון שמתאים לכם!