נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

אסלות תלויות

מעוניינים בבית מעוצב המעוצב באופן המוקפד והטוב ביותר שניתן? בעזרת אסלות תלויות תוכלו להוסיף לביתכם את הדבר שתמיד היה חסר. אסלה תלויה מוסיפה אלגנטי רבה ואסתטיקה שאין דומה לה. בעזרת אסלה תלויה כל השירותים בביתכם יהיו יותר מזמינים, כאשר העיצוב שיתאפשר לכם לבצע הודות לאסלות השונות יהיו הרבה יותר מודרני ומושך.
אין ספק כי האסלות התלויות יכולות להוסיף המון בכל הקשור לפן העיצובי בבית. ובכן, נקודה חשובה עוד יותר היא שהאסלות הללו מתאימות לכל בית. אין זה משנה אם מדובר בבית ישן שבעליו היו מעוניינים להוסיף לו אלמנט מעט יותר מודרני או בבית חדש שזקוק לפיניש האחרון.
עקב כך שהאסלות התלויות נחשבות לדבר די חדש, ניתן לומר כי המגוון והשפע בשוק זה הינו עצום למדי. כל אחד יכול למצוא לעמו אסלה תלויה בכל עיצוב שרק יחשוק בו. יתר על כן, ניתן למצוא את האסלות הללו בשווקי היד השנייה, כך שתירוצי הכסף אינם תופסים פה.

אסלות תלויות מעוצבות לכל בית

במידה ותהיו מעוניינים בבית המעוצב על פי דרכיו של העיצוב המודרני, אחד הדברים הבסיסיים שתצטרכו לשים אליו לב זה סוג האסלות שמאבזר את ביתכם. בעזרת האסלות הנכונות תוכלו להפוך בתוך רגע אחד את הבית כולו להרבה יותר מודרני ומזמין. אין ספק כי אסלות אלה מתאימות לכל בית, והסיבה לכך היא עצם זה שניתן למצוא אותן בכל עיצוב שניתן  להעלות על הדעת. בעזרת האסלות הנכונות שמתאימות לשאר עיצוב הבית תוכלו להפוך את ביתכם למקום הנכון מהבחינה העיצובית. אנו מבטיחים לכם שתזכו לקבל אינספור מחמאות מכל הקרובים שלכם, כאשר לצד זאת חוויית הנוחיות האישית שלכם תהפוך להרבה יותר טובה.
כל אחד המעוניין בבית המעוצב על טהרת העיצוב המודרני יצטרך להיעזר באסלות התלויות על מנת להגיע למטרתו על הצד הטוב ביותר.

עיצוב מודרני עם אסלות יותר איכותי

עקב כך שהאסלות התלויות הינן טרנד יחסית חדש, איכות הבנייה והחומרים בהם משתמשים לייצור האסלות יהיו הרבה יותר טובים ביחס לאסלות הישנות. יתר על כן, ישנן אסלות רבות מסוג זה אשר מגיעות עם פיצ׳רים טכנולוגיים שיהפכו את חייכם להרבה יותר נעימים ומגניבים. כך למשל, ניתן לומר כי האסלות שמגיעות מיפן מאפשרות לחמם את מקום הישיבה, לשלוט בטמפרטורה, ואף לעשות שימוש בבידה אוטומטי, כאשר לא תצטרכו להיעזר בנייר טואלט כלל וכלל.
במידה ואתם מעוניינים בבית מודרני, איכותי ומתקדם, עשו זאת בעזרת האסלות הנכונות. השימוש באסלות המודרניות והמובילות בשוק יקח את ביתכם שלב אחד קדימה בכל הנוגע לקדמתו. זהו הצוהר שלכם אל עבר בית נעים ומיוחד יותר.
רכשו עוד היום אסלות תלויות ותהפכו סוף סוף את ביתכם למקום האלגנטי והנעים עליו תמיד חלמתם! אין מדובר בהשקעה כבדה והתועלת שתקבלו הינה גבוהה למדי.
אסלות משמשות אותנו בכל מקום. כל מבנה חדש שנבנה, ולא משנה מהי מטרתו, מכיל אסלה. אסלות היו בעבר מתקן פונקציונאלי בלבד, שלא הושקעה בו מחשבה רבה מעבר לניקוז יעיל של המים. אולם כיום, הגישה השתנתה, ואסלות מהוות חלק אינטגראלי מעיצוב חדר האמבטיה. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע אסלה תלויה יפהפיה ומעוצבת, המתאימה לכל בית.

מה זה אסלה תלויה?

אסלות תלויות, כשמן כן הן – אסלות התלויות מן הקיר. מרבית האסלות הסטנדרטיות המוכרות לנו הן אסלות אשר עומדות על מעין רגל המחוברת לרצפה, ולמעשה למערכת הביוב. אלו הן האסלות המקוריות והנפוצות ביותר, כרגע. כיום, אנשים שמים דגש רב על העיצוב ועל המראה של חדר האמבטיה. האסלות הישנות והסטנדרטיות, נוחות ככל שיהיו, אינן יפות, וקשה מאד לשמור על הניקיון שלהן. אסלות מעוצבות תלויות חוסכות את הבעיה של ניקיון החלק התחתון של האסלה, מכיוון שהן תלויות מן הקיר בגובה המתאים, כך שהשטח שמתחתיהן פנוי לחלוטין, פרקטי וקל לניקוי. וכמובן, האסלות התלויות הן יפות ומעוצבות הרבה יותר מאשר אסלות רגילות, והן מעניקות מראה ייחודי ומעוצב לחדר האמבטיה. מכיוון שקל לנקות אותן, האסלות התלויות גם נשמרות יפות ומבריקות לאורך זמן, והמראה של חדר האמבטיה המעוצב אינו נשחק ואינו נהרס עם הזמן. אסלות מעוצבות תלויות מגיעות ברוב המקרים עם מיכל סמוי המותקן בתוך הקיר, כך שהמראה המתקבל חלק ונעים לעין באופן מיוחד.

מיכאל מרכז הקרמיקה

חברת מיכאל מרכז הקרמיקה מציעה עשרות דוגמאות וסגנונות של אסלות תלויות, במגוון חומרים, צבעים וסגנונות עיצוביים. כל הדגמים הייחודיים הללו מוצגים בגלריה הענקית של מיכאל מרכז הקרמיקה, יחד עם עשרות מוצרים אחרים כמו כלים סניטריים לחדר אמבטיה, כיורי מטבחברזים ועוד עשרות מוצרים ייחודיים ומעוצבים. כל המוצרים של מיכאל  מרכז הקרמיקה מיובאים מן החברות האיכותיות ביותר, כדי שתוכלו ליהנות מעיצוב, מפרקטיקה ומאיכות גם יחד, וליהנות ממוצרים מושלמים עבורכם.