נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

אסלותאסלות שממוקמות באחד המקומות האינטימיים ביותר בבית, ממלאות תקפיד חשוב בחיינו. מי יותר ומי פחות, כולנו משתמשים באסלה. אם תשאלו אותנו, היא לא מקבלת את החשיבות הראויה לה וברצוננו לשנות זאת! מאחר ומדובר באביזר אשר משמש אותנו רבות, חשוב שיהיה כזה אשר מסוגל לשמור על עמידותו ולא יהיה קשה לניקוי. מעבר לזה, אסלה בפרט וחדר בית שימוש בכלל, חשוב שיהיו נקיים, מעוצבים, ואף מזמינים, על מנת להפוך את החוויה במקום לנעימה יותר. המגוון בעולם האסלות הוא גדול וישנם הרבה סוגים בצבעים שונים ובצורות שונות.

אנחנו ב"מרכז הקרמיקה מיכאל רחמים" מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהמגוון ולהיעזר בצוותה מומחים שלנו על מנת להגיע לידי ההחלטה הנכונה ביותר, שבסופה, חדר בית השימוש שלכם יהיה מרשים ומזמין. הדבר תלוי בצבע המוצר, עיצובו, חומרי הגלם ממנו עשוי. לעיתים מדובר בהשקעה ממש פעוטה, כאשר בתמורה לכם מקבלים הרגשה כל כך נעימה.

אחד הלקוחות שלנו רכש לאחרונה אסלה מעוצבת בסגנון ים – בצבע כחלחל עם דוגמאות ועיצובים של צדפים, קונכיות, חול, דגים. נשמע מוזר? אתם לא תאמינו מה הוא אמר לנו שבוע לאחר שרכש את האסלה. הדבר כ"כ השפיע לטובה שהוא החליט להרים טלפון ולספר לנו שהחווייה הזו בהחלט שינתה עבורו את השהייה בחדר השירותים, שהפכה להיות נעימה ורגועה הרבה יותר. לא תאמינו כמה עיצוב קטן לאסלה שלכם יכול לעשות להרגשה שלכם בשירותים.

  • מונובלוקים
  • אסלות תלויות

אסלות מכל הסוגים

הן מוצר הכרחי בכל בית ולמעשה בכל מקום, אך בניגוד למה שהיה מקובל בעבר, אינן צריכות להיות לא יפות, להיפך, הן עשויות לתרום רבות לעיצוב ייחודי של חדר האמבטיה. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון סוגים של אסלות מעוצבות, כמו אסלות תלויות, אסלות עם מיכל סמוי במגוון צבעים ודוגמאות ועוד.

אסלות סוגים שונים ומרהיבים

אחד החלקים המרכזיים והחשובים ביותר בחדרי אמבטיה הוא האסלה. האסלה משמשת אותנו פעמים רבות במהלך  היום, ויש להן חלק חשוב ומשמעותי מאד בעיצוב ובתכנון של חדר האמבטיה. אם בעבר התייחסו לאסלה כאל מוצר הכרחי ופשוט, הרי שכיום ישנה מודעות לשילוב של האסלה בעיצוב הכללי של חדר האמבטיה. מיכאל מרכז הקרמיקה מציעים לכם מגוון סוגים של אסלות מעוצבות ומרשימות מכל הסוגים.

הסטנדרטיות עומדות על הרצפה, כאשר יש להן, כמובן, חיבור למערכת המים ולמערכת הביוב, על מנת להזרים מים אל תוך האסלה ולהזרים את הפסולת מן האסלה אל הביוב. הרגילות מסוג זה עדיין נפוצות מאד בבתים רבים, בעיקר משום שהן הזולות ביותר, אולם אצל מיכאל מרכז הקרמיקה תוכלו למצוא סגנונות שונים וייחודיים של עֲבִיט בעלות מראה נאה, מעוצב ואסטטי יותר. כך, למשל, ישנן כאלו תלויות במגוון גדלים, אשר אינן עומדות על רגל המתחברת לרצפה, אלא כשמן – מחוברות ישירות אל הקיר. התלויות הן יפות ופרקטיות, וקל מאד לנקות אותן. נפוצות כיום מאד גם הסמויות, בהן הניאגרה אינה מהווה חלק בולט מן האסלה אלא מוטמנת בתוך הקיר עצמו, כך שנוצר שטח נקי ומעוצב יותר בחדר האמבטיה. כיצד תדעו מה הכי מתאים לכם? פשוט מאד, אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון העיצובים באתר האינטרנט שלנו, ואף יותר כמובן, אין טוב ממראה עיניים, בואו לבקר אותנו באולם התצוגה המרהיב שלנו, על מנת שתוכלו לקבל פרופורציה אמיתית ולבחור את הנכון ביותר עבורכם.

מחפשים אסלה מעוצבת? פנו עוד היום למיכאל מרכז הקרמיקה וכלים סניטריים, ותיהנו ממגוון רחב של סגנונות קרמיקה, צבעים ועיצובים. אם אינכם בטוחים לגבי מה שמתאים לכם ולביתכם, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עימנו, ולהיעזר בצוות המקצועי והמיומן שלנו, על מנת לבחור את מה שמתאים לכם ולביתכם על הצד הטוב ביותר. הצוות שלנו ישמח ללוות אתכם ולהתאים לכם את הסגנון, הסוג, העיצוב, הצבע, חומר הגלם – מא' ועד ת' – את כל מה שמתאים לכם!