נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

אביזרים לאמבטיה

מחפשים אביזרים מיוחדים לאמבטיה שלכם? האפשרויות שעומדות בפניכם הינן רבות ומגוונות, כך שתוכלו להיות בטוחים שאם אתם רוצים אביזרים לאמבטיה, כל שעליכם לעשות זה לפסוע לתוך חנות שמוכרת כלי אמבטיה ולהתחיל להתרשם מן ההיצע הרב. במידה ואתם לא בטוחים אם אתם צריכים אביזרים כאלו ואחרים לאמבטיה שלכם, תוכלו פשוט לעשות שימוש פשוט באיש מקצוע בעל ניסיון המתמחה באבזור של חדר האמבטיה.

במה מדובר כאשר דנים באביזרים לאמבטיה?


מעוניינים לרכוש אביזרים לאמבטיה אך לא בטוחים מה האפשרויות שעומדות לנגד עיניכם? בהמשך המאמר נרחיב על כלל הפריטים שתוכלו להוסיף לחדר האמבט, ועל ידי כך לשדרג בסופו של דבר את המראה שלו. אנו בטוחים שאם תוסיפו פריטים כאלו או אחרים מתוך הרשימה שנזכיר, תוכלו גם אתם לשדרג את חדר האמבט, וזאת במיוחד אם תרכשו פריטים איכותיים שישדרגו רבות את מראה האמבטיה.
 

 • ברזים - לברזים יש תפקיד בסיסי ומשמעותי בכל חדר אמבטיה. כאשר מדובר על אביזרים לאמבטיה, אנו ממליצים בחום לשקול רכישה של ברזים חדשים ופונקציונאליים. כיום ניתן למצוא בחנויות השונות ברזים מיוחדים שהמים שיוצאים דרכם משנים צבע בהתאם לחום, וישנם עוצמות שונות ומשתנות. כך שאין ספק שאם אתם רוצים להוסיף דבר מיוחד לחדר האבטיה, זה דבר שיש לקחת לתשומת הלב.
   
 • אסלה - מעוניינים לשדרג את האסלה שלכם? דעו לכם שכיום נמכרות לא מעט אסלות איכותיות שיוכלו לשמש אתכם לצרכים השונים שלכם, ועל הצד הטוב ביותר. אם אתם רוצים אסלה פשוטה, אז תוכלו להשיג אחת במחיר של אלפים בודדים, אך לעומת זאת, אם תבחרו להשקיע כסף רב באסלה יוקרתית ואיכותית, בתמורה לכמה עשרות אלפי שקלים תוכלו לרכוש אסלה תוצרת יפן שמגיע עם חימום, התזת מים ועוד מגוון אופציות מתקדמות במיוחד.
   
 • פח קטן - אנו ממליצים להשקיע מעט כסף בפח קטן ויפיפה שיוסיף לאופי העיצובי של חלל האמבטיה. לרוב מדובר בהוצאה כספית מצומצת למדי, כך שאין לכם מה לדאוג בעניין. אך בכל אופן, אנו ממליצים לא לזלזל בכלל בהוספה של פח קטן לחדר האמבט, שכן מדובר באביזר שיכול לשמש כפריט עיצובי משמעותי ולשדרג רבות את מראה חדר האמבטיה. אתם מוזמנים להיכנס לחנויות השונות שמציעות אביזרים מעין אלו ולהתרשם מן ההיצע.


לסיום, כפי שאתם וודאי יכולים להתרשם, ישנם מספר פריטים פופולאריים שמאבזרים כל חדר אמבטיה. ניתן לרכוש גרסה פשוטה של הפריטים הללו, אך אם אתם רוצים להפוך את האמבטיה שלכם למיוחדת ויוצאת דופן, כלומר כזו המתאפיינת בעיצוב מיוחד, אזי אנו ממליצים לכם לא לחסוך כסף ופשוט להשקיע במקומות שחשובים לכם. כך שבסופו של דבר כאשר תכנסו לחדר האמבטיה שלכם תרגישו הרגשה של יוקרה. כזו שגורמת לתחושת עושר עילאית ורצון להישאר עוד בחדר.

חדר האמבטיה הוא חדר המספק לנו פרטיות ותחושת רוגע, ולאחר ריצוף החדר ובחירת כלים סניטריים לאמבטיה מושקעים ומרשימים ביופיים, חשוב להתאים את שאר האביזרים. הפתגם "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" בא לידי ביטוי יותר מכל בחדר האמבטיה. אנחנו ב"מרכז הקרמיקה מיכאל רחמים" נעזור לכם להשלים את עיצוב חדר האמבטיה על מנת להבטיח לכם חדר אמבטיה מושלם!
 

מיכאל מרכז הקרמיקה - אביזרי אמבטיה באיכות מדהימה!


אביזרים לאמבטיה הם כל הפריטים אשר הופכים את חדר האמבטיה למה שהוא. כדי שאמבטיה תהיה שימושית, מספיק שיהיו בה אמבטיה, כיור ואסלה. אולם לא תמצאו בתים רבים שבהם חדר האמבטיה נראה כה פשוט. האמבטיה היא מקום שבו אנו מבלים זמן לא מבוטל של היום, מקום שאנו נכנסים אליו פעמים רבות במהלך היום, מקום אינטימי שחשוב שנרגיש בו נוח. לכן, אביזרי אמבטיה של מיכאל מרכז הקרמיקה הם אביזרים מעוצבים ואיכותיים במיוחד, אשר יוצרים אמבטיה מושלמת.

מה כוללים אביזרים מעוצבים לאמבטיה?

אביזרים אלה הם שם כולל לעשרות סוגים של מוצרי אמבטיה ואביזרים, אשר מרכיבים את חדר האמבטיה. כל חדר אמבטיה זקוק, ראשית כל, לכלים סניטריים – אסלה, כיור, אמבטיה, מקלחון, ברזים וכדומה. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של כלים סניטרים מעוצבים במגוון סגנונות, מהחברות הגדולות והידועות ביותר, כדי ליצור עבורכם חדר אמבטיה איכותי. סוג נוסף של אביזרים הוא חיפויים לקירות. קירות חדר האמבטיה חייבים להיות מחופים בחומרים כמו קרמיקה וכדומה, על מנת להיות מוגנים מפני המים והלחות שבחדר האמבטיה. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון אריחים בדוגמאות שונות, פסיפסים ייחודיים, ועוד.

מחפשים אביזרי אמבטיה? פנו עוד היום למיכאל מרכז הקרמיקה, ותיהנו ממגוון עצום של אביזרים איכותיים ומעוצבים, ומגלריה מדהימה שתסייע לכם לבחור בדיוק את מה שאתם רוצים וצריכים.